Patikimas verslo partneris
Buhalterinės apskaitos klausimais

Konfidencialumas

Teikiame individualias ir tik Jums pritaikytas konsultacijas.

Patarimai

Padėsime Jums priimti geriausius sprendimus buhalterinės apskaitos klausimais.

Taupome Jūsų pinigus

Jūsų išlaidų optimizavimas - vienas pagrindinių mūsų tikslų.

Mūsų klientų  sėkmė -  mūsų didelis laimėjimas!

 

Mūsų įmonės darbo principai – kvalifikuotumas, sąžiningumas bei rūpinimasis klientų interesais. UAB „Deisan“ užtikrina, kad paslaugos bus atliekamos laiku, laikantis konfidencialumo, buhalterinės etikos ir atsakomybės principų.

vizija 

Būti profesionaliu, patikimu partneriu apskaitos ir finansų srityje, pažangiu savo klientų partneriu, teikti kvalifikuotas, aukščiausios kokybės paslaugas, būti savo šakos lyderiais.

komanda

Atsakomybė ir sąžiningumas yra neatsiejami, bendradarbiaujant su Jumis. Nuolatos stengiamės tobulėti, gilinti savo žinias ir kelti kvalifikacijas įvairiuose mokymuose ir seminaruose.

Ką apie mus kalba klientai

Nuo pat pažinties pradžios sekėsi gerai susikalbėti. Tikrai lankstus bei malonus bendradarbiavimas, o visi buhalteriniai klausimai sprendžiami greitai ir profesionaliai. Galiu rekomenduoti tik tai, ką išbandžiau pats. Įmonę Deisan drąsiai galiu rekomenduoti įmonėms, kurioms reikia lankstumo, greičio bei profesionalaus požiūrio už tikrai priimtiną kainą."

Direktorius Dominykas Gustainis UAB "Pirkimų valdymas"

Su UAB "Deisan" bendrauju nuo pat įmonės atsidarymo pradžios. Jie puikiai prisitaiko prie kliento poreikių, jie nepamiršta smulkmenų, viskas atliekama kuopščiai ir atsakingai. Todel rekomenduoju UAB "Deisan" kaip patikimą partnerį Jūsų versle."

Direktorė Birutė Vičiūnienė UAB "Nerisa"